Trade Marketing Manager

KCR

kategorie: Stała

Data dodania

04-12-2023 / rok temu

Lokalizacja

mazowieckie - Warszawa,

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

TRADE MARKETING MANAGER

(Warszawa Royal Wilanów)

Opis stanowiska:

  • Współtworzenie strategii trade marketingowej dla kanału dyskontowego
  • Kreowanie i wdrażanie działań w celu osiągnięcia celów biznesowych i docelowego pozycjonowania marki
  • Opracowanie i dystrybucja materiałów merchandisingowych oraz komunikacja z agencjami kreatywnymi i innymi dostawcami
  • Terminowe planowanie działań i prognozowanie materiałów POS
  • Odpowiedzialność za udaną i terminową realizację uzgodnionych planów marketingowych w sklepach
  • Monitorowanie budżetu (zarządzanie budżetem przydzielonym na poszczególne działania pod kątem efektywności kosztowej, fakturowania i raportowania)
  • Monitorowanie bieżących działań, analiza efektywności i ocena po zakończeniu działań, podejmowanie natychmiastowych działań naprawczych, wyciąganie wniosków dla przyszłych działań
  • Codzienna komunikacja i silna współpraca z kluczowymi interesariuszami wewnętrznymi, w tym zespołem KAM, marketingiem, logistyką oraz controllingiem

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w trade /shopper/category marketingu w firmach FMCG
  • Doświadczenie w pracy w kanale dyskontowym
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi trade marketingu
  • Silne umiejętności interpersonalne i współpracy
  • Bardzo dobre umiejętności prezentacyjne
  • Elastyczność i umiejętność szybkiego reagowania na zmieniające się potrzeby biznesowe
  • Pozytywne i proaktywne podejście
  • Silne umiejętności analityczne
  • Krytyczne i nieszablonowe myślenie
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w pracy z danymi Nielsen
  • Znajomości języka angielskiego min. B2

Oferujemy:

  • Ciekawą, rozwojową i pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej oraz elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, rabaty pracownicze)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Prosimy o podanie Pani/Pana okresu wypowiedzenia.

Error

Jakie są Pani/ Pana oczekiwania finansowe względem danego stanowiska? Prosimy o wskazanie wynagrodzenia zasadniczego w kwocie BRUTTO.

Error

Czy ma Pani/Pan doświadczenie w pracy w kanale dyskontowym?

Error

Numer telefonu

Error

Error