Sprzedawca Warszawa

KCR

kategorie: Stała

Data dodania

04-24-2023 / rok temu

Lokalizacja

mazowieckie - Piaseczno,

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego firmowego sklepu Designer Outlet w Piasecznie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPRZEDAWCA

(Piaseczno)

Opis stanowiska:

  • Dbanie o właściwą ekspozycję asortymentu w sklepie zgodnie ze standardami firmy
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi klienta na najwyższym poziomie
  • Umiejętności pracy z zespole
  • Zorientowania na realizację celów sprzedażowych
  • Chęci rozwoju i dzielenia się wiedzą
  • Sumienności
  • Zaangażowania
  • Dyspozycyjności (praca również w weekendy)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pół etatu)
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Szkolenia z zakresu wiedzy produktowej, technik sprzedaży i obsługi klienta
  • Możliwości rozwoju w ramach struktur sprzedaży detalicznej
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Atrakcyjny system premiowy

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Prosimy o podanie Pani/Pana dostępności, tj. od kiedy mogłaby Pani / mógłby Pan rozpocząć pracę?

Error

Jakie są Pani/Pana oczekiwania finansowe? Prosimy o podanie wynagrodzenia w stawce godzinowej.

Error

Numer telefonu

Error

Error