Kierownik Sklepu

KCR

kategorie: Bez kategorii

Data dodania

04-24-2023 / rok temu

Lokalizacja

mazowieckie - Warszawa,

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego sklepu firmowego w Westfield Mokotów poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK SKLEPU

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Opis stanowiska:

  • zarządzanie sklepem i podległym zepołem,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych,
  • analiza wyników sprzedażowych i przekładanie jej na działania operacyjne w sklepie,
  • aktywna sprzedaż i zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w oparciu o standardy firmy
  • odpowiedzialność za VM zgodny ze standardami firmy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku kierownika sklepu lub zastępcy kierownika - warunek konieczny
  • umiejętności motywowania, rozwoju i rekutacji zespołu
  • umiejętności organizacji pracy własnej i całego zespołu,
  • zorientowania na realizację celów sprzedażowych,
  • znajomości i analizy głównych wskaźników sprzedażowych,
  • samodzielności w działaniu,
  • przedsiębiroczości
  • swobodnej komunikacji w języku angielskim min. B1,
  • pasji do czekolady :-)

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w pracy dla marki Premium
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, rabaty pracownicze)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Prosimy o podanie Pani/Pana okresu wypowiedzenia.

Error

Jakie są Pani/ Pana oczekiwania finansowe względem danego stanowiska? Prosimy o wskazanie wynagrodzenia zasadniczego w kwocie BRUTTO.

Error

Numer telefonu

Error

Error