Przedstawiciel Handlowy - region Central

KCR

kategorie: Stała

Data dodania

04-27-2023 / rok temu

Lokalizacja

mazowieckie,

Lindt & Sprüngli jest międzynarodową organizacją powszechnie uznawaną za lidera na rynku najwyższej jakości wyrobów czekoladowych.

Obecnie do naszego zespołu sprzedaży terenowej poszukujemy osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - kanał TRADYCYJNY
Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Główne zadania/odpowiedzialność na stanowisku:

  • Realizowanie założonych planów sprzedaży na powierzonym terenie
  • Utrzymanie odpowiedniej ekspozycji produktów zgodnie z wytycznymi firmy
  • Zapewnienie ciągłej obecności produktów Lindt u klientów
  • Odpowiedzialność za akcje organizowane u klientów znajdujących się na powierzonym terenie
  • Budowanie długotrwałych i efektywnych relacji handlowych z klientami
  • Monitorowanie oraz analiza danych rynkowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • Min. 2-letniego doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG  - warunek konieczny
  • Bardzo dobrej znajomości rynku tradycyjnego – warunek konieczny
  • Umiejętności budowania relacji z klientami
  • Entuzjazjmu i proaktywnej postawy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Silnego zorientowania na wyniki
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności jej planowania
  • Prawo jazdy kat. B

 Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę dla prestiżowej firmy
  • Szansę zdobycia unikalnych doświadczeń w sprzedaży produktów Premium
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód, telefon służbowy, tablet)
  • Pakiet benefitów (np. opieka medyczna dla Pracownika i jego rodziny, karta Multisport, Pracowniczy Program Emerytalny finansowany przez Pracodawcę, ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach, możliwość korzystania z samochodu służbowego do celów prywatnych, Program Kawa+Przekąska)

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij do nas swoje CV, klikając na przycisk Aplikuj.

Dla celów prowadzonej rekrutacji Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zbiera dane, które zostały określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

 „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lindt & Sprüngli (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.”

Aplikacja

Załącz plik CV
Loading...

Przeciągnij i upuść plik tutaj lub

Wybierz plik z komputera

Obsługiwane formaty załączanych plików: doc, docx, pdf.

Maksymalna dozwolona wielkość pliku to: 6mb

Error

Error

Error

Error

Załącz plik LM (List motywacyjny) (niewymagane)
Loading...

Error

Jakie są Pani/ Pana oczekiwania finansowe względem danego stanowiska? Prosimy o wskazanie wynagrodzenia podstawowego (bez premii) w kwocie brutto.

Error

Ile lat doświadczenia posiada Pani / Pan w pracy na rynku tradycyjnym?

Error

Prosimy o podanie Pani/Pana okresu wypowiedzenia.

Error

Numer telefonu

Error

Error